بازار: loading

سهام ترید چیست؟

سهام ترید یک سرویس تمام الکترونیک و بدون دخالت نیروی انسانی میباشد که تمام اطلاعات و قیمت های سهام ها را از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دریافت میکند، به همین دلیل احتمال وجود هرگونه مغایرت و یا تاخیر در نمایش اطلاعات وجود دارد.

سهام ترید اولین و دقیق ترین ربات سیگنال خرید و فروش در ایران میباشد که توسط سرور ها و سیستم های طراحی شده توسط کارشناسان به رصد کردن قیمت ها و سود و ضرر های هریک از نمادها می پردازد و با الگوریتم های بسیار پیچیده داده های به دست آمده را مورد پردازش قرار داده و در اختیار کاربران قرارمیدهد.


سیگنال های سهام ترید

سهام ترید به صورت سیستمی بعد از پردازش بسیاری از داده های شرکت ها (قیمت ها، نمودارها، اندیکاتورها، سفارشات و ...) و با استفاده از الگوریتمی پیچیده به سیگنال های خرید و فروش هریک از نمادها دست خواهد یافت.

با توجه به دقت بالای الگوریتم ها و نزدیک شدن تکنولوژی ها به معاملات، سهام ترید تصمیم دارد که قدرت و دقت الگوریتم ها و مزیت و لذت خرید و فروش سهام را به معامله گران نشان بدهد.


سخنی با معامله گران

سهام ترید به تمام معامله گران پیشنهاد میدهد که به سیگنال های خرید و فروش سهام ترید توجه نمایند و در معاملات خود میتوانند از این سیگنال ها استفاده نمایند.

سیگنال های سهام ترید صرفا جهت نمایش یک مسیر الگوریتمی برای معامله هایتان است، لطفاً تنها با استناد به سیگنال های ما خرید و فروش انجام ندهید.


سلب مسئولیت

سهام ترید مسئولیتی در خصوص قیمت ها، اعداد، نمودارها و خبرهای موجود در سایت را به عهده نخواهد گرفت، زیرا تمام اطلاعات به صورت سیستمی و بدون دخالت نیروی انسانی میباشد و فقط صرفا بازدید و بررسی این اعداد و قیمت ها توسط کارشناسان ما انجام میگردد.


سهام ترید در صورت لزوم میتواند هریک از بندها را تصحیح نماید.

سهام ترید - sahamtrade.ir

اپ سهام ترید را نصب کنید!

نسخه iOS

سهام ترید - sahamtrade.ir

اپ سهام ترید را نصب کنید!

نسخه اندروید

sahamtrade.ir pwa

وب اپلیکیشن سهام ترید را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه "Add to Home Screen" را انتخاب کنید.

add-to-home-screen

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی "Add" یا "save" کلیک کنید.

باشه، بعدا